توضیحات

شرکت سازنده :

شركتESIایتالیا

 

شکل دارویی:

قرص جوشان در جعبه استوانه اي پلاستيكي حاوي 10 عددی

 

گروه دارویی:

مکمل غذایی/ تقویت سیستم ایمنی

 

موارد مصرف :

پيشگيري از سرماخوردگي و علایم

تحریک سيستم ايمني بدن افزایش مقاومت بدن در مقابل عوامل بيماريزا

 

مقدار مصرف :

روزانه 1تا 2 قرص را در يك ليوان آب سرد حلکرده، ميل نما یید.

 

ترکیبات محصول:

Per 100g Per tablet Herbal component intake
2.2g 100g Echinacea d.e
1.1g 50mg Dog rose powder
0.55g 25mg Acerola powder

شركت ESI در فرمولاسيون محصولاتEchinaid ازعصاره ي استاندارد شده ي بخش هاي فعال گياهان استفادهميكند. استاندارد بودن اين عصاره ها از اهميت ويژهايبرخوردار است، زيرا عصاره هاي استخراج شده، بعد ازتيتر شدن بايد حتماً استاندارد شوند. در اين صورتميزان معيني از عصاره، همواره حاوي مقدار معيني ازماده مؤثره موجود در گياه ميباشد و اين ميزان هميشهثابت باقي ميماند. نتیجتاً فوائد مواد مؤثره گیاه اکینایدمستقیماً به بدن میرسد. شرکت ESI در امر عصاره گیریاز مشتقات گیاهی دارای 30 سال تجربه می باشد.

قرص جوشان اكينيد حاوي اكينايد، Dog roseوAcerola مي باشد.اين قرص ها سريع الجذب بوده، داراي طعم پرتقالي مي باشد و فاقدقندهاي افزودني است. اين قرصها، در فصولسرد براي پيشگيري از سرماخوردگي و علایم آنمورد مصرف دارد. همچنين به دليل فرمولاسيونمطلوبی كه دارد، سيستم ايمني بدن را تحريككرده و مقاومت بدن را در مقابل عوامل بيماريزاافزايش مي دهد.

 

فوائد مواد موثره گياه اكينيد:

گياه اكيناسه از اواخر قرن هجدهم، در خدمت بشر قرار گرفته است و مزاياي آن مورد توجه بوده است.اين گياه بومي امريكاي شمالي بوده و از آن براي درماننيش مار و حشرات سمي بهره مي بردند. سرخپوستانساكن امريكاي شمالي، بعد از خارج كردن سم از جريان خون مسمومين، به آنها توصيه مي كردند كه ريشه و برگ گياه اكيناسه را بجوند.بدين صورت عالئم نيش زدگيو مسموميت بعد از 3-2 روز از بين مي رفت. در حالحاضر اكيناسه در بهبود عالئم سرماخوردگي بسيار موثر است و همچنين عامل پيشگيري كننده و تسكين سرفه،علایم آنفلوانزا، تسكين درد تورم لثه و تسكين درد لوزه در نوجوانان و بزرگساالن ميباشد.

اكيناسه سيستم ايمني بدن را تحريك كرده و بنابراين بدن در مقابل عوامل بيماريزا و عوامل عفونت زا در فصول سرد، مقاومت مي نمايد.

در سال 1904 و در اوایل قرن بيستم تنتور اكيناسه در زمره پر فروش ترين دارو در آمريكا شناخته شد. پزشكان

آن را براي درمان عفونتهاي موضعي، سرماخوردگي و آنفلوانزا، همچنين التيامجوشهاي موضعي، انواع آفتها و زخمهاي ناشي از واريس تجويز ميكردند. دراواسط قرن بيستم، مصرف اين گياه

نزد اروپايي ها متداول گشت و خصوصاً كشور آلمان روي آن تحقيقات زياديانجام داده است و مقالات بيشماري نيز در خصوص مزايا و ارزش درمانياكيناسه منتشر كرده است.هم اكنون مصرف گياه اكيناسه در امريكاو در بسياري از كشورهاي اروپايي مانندانگليس و آلمان رايج ميباشد.

 

برگرفته از کاتالوگ نمایندگی محصول در ایران( http://www.asaldarookish.com)

جزئیات خاص

آپارات ---

تمامی حقوق نزد داروخانه سیزده آبان محفوظ است.