توضیحات

نام تجاری دارو:

ليبيدوکس

شرکت سازنده:

Iran darouk

اشکال دارویی:
قرص روکشدار ۶۲۰ میلی گرمی در بسته های 30 عددی


ترکیبات محصول:
هر قرص حاوی عصاره خشک پوست درخت یوهیمب(Pausinystalia yohimbe L.)، میوه درخت نخل اره ای(Serenoa repens L.)، برگ های جینکو(Ginkgo biloba L.)، ریشه جین سینگ آسیایی(Panax ginseng L.)، سرخ ولیک

(Crataegus oxyacantha L.)   و  دارچین(Cinnamomum verum) می باشد.

 

موارد مصرف :

  • ناتوانی جنسی در مردان.
  • اختلالات نعوظ و باروری.
  • کمبود میل جنسی.
  • انزال زودرس

شرایط نگهداری :

در دماي 20 تا 25 درجه سانتي گرادجای خشک و دور از نور مستقیم آفتاب نگهداري شود.

 

روش مصرف :

روزانه ۲ بار هر بار ۱ قرص ميل شود. ( براي دستيابي به بهترين اثر اين مکمل، دومين قرص يک ساعت قبل از نزديکي مصرف شود).

 

عوارض جانبی:

افزایش فشار خون، تند شدن ضربان و تپش قلب، سرگیجه و سردرد، عصبانیت و عوارض پوستی ممکن است از عوارض جانبی این دارو باشد که به ندرت مشاهده شده است. در صورت بروز علائم ذکر شده حتما با پزشک خود مشورت نمایید.

 

موارد منع مصرف :

  • این دارو فقط برای مصرف آقایان بوده و به خانم ها توصیه نمی گردد.
  • مصرف این دارو در کودکان زیر ۱۲ سال و سالخوردگان توصیه نمی شود.
  • بیمارانی با سابقه بیماری های حاد کبدی و کلیوی، روانی، بیماریهای قلبی(ضربان نامنظم(، تیروئید، زخم معده و اثنی عشر نباید این دارو را مصرف نمایند.

تداخل دارویی:

مصرف همزمان این دارو با داروهای ضد انعقاد، ضد پلاکت و مقادیر زیاد ویتامین E موجب افزایش احتمال خونریزی می‌شود. در بیمارانی که داروی بوسپیرون را استفاده می کنند، نباید به طور همزمان از این محصول استفاده کنند. مصرف همزمان این محصول با دیگوکسین، داروهای ضد فشار خون (بتا بلوکرها، کلسیم بلوکرها و.....)، کاربامازپین، کلونیدین، لیتیوم، مینوکسیدیل، والپروئیک اسید. سیزاپراید، انسولین، نیکاردیپین، نیفیدیپین، NSAIDs، پاپاورین، SSRIs و دیورتیک های تیازیدی با احتیاط صورت گیرد.این دارو نباید همزمان با داروهای ضد افسردگی مصرف شود.

 

مکانیسم اثر

یوهیمبین موجود درعصاره خشک گیاه یوهیمب با مهار گیرنده های آلفا-2-آدرنرژیک، میزان نوراپی نفرین موجود در پلاسما را کاهش می دهد، لذا فعالیت پاراسمپاتیک افزایش یافته و باعث افزایش جریان خون وریدی وکاهش جریان خروجی به آلت تناسلی مردان و نعوظ آن می گردد.
اسیدهای چرب موجود در عصاره گیاه نخل اره ای، با تاثیر روی هورمونهای جنسی مردانه و غده پروستات، باعث افزایش تولید اسپرم، بهبود ناباروری در مردان و افزایش قدرت و دوام نعوظ در هنگام رابطه جنسی می شود. از فواید دیگر گیاه نخل اره ای، کاهش التهاب غده پروستات بوده که از مشکلات بارز دوران میانسالی در آقایان است.
ریشه جین سینگ آسیایی با دارا بودن ماده موثره جین سنوزیدها باعث افزایش تولید انرژی مورد نیاز برای انجام عمل جنسی می گردد. هم چنین با بهبود وضعیت فیزیکی و روحی بدن، کمک شایانی نیز به افزایش قوای جنسی، جلوگیری از انزال زودرس و افزایش قدرت باروری در مردان می کند.
گیاه جینکو بیلوبا با افزایش جریان خون ورودی به اندامهای جنسی باعث بهبود ناتوانی جنسی ایجاد شده بدلیل عدم تمرکز و توانایی بدن در ایجاد نعوظ کامل و ادامه آن می گردد که این آثار درمانی آن به همراه عصاره جین سینگ تقویت می شود.
مطالعات بالینی انجام شده روی گیاه کراتاگوس نشان می دهد که این گیاه باعث بهبود وضعیت خون رسانی به قلب ( از طریق انبساط عروق کرونر)، کاهش فشار خون ( از طریق ممانعت از عمل آنزیم ACE و اتساع عروق خونی) و بهبود آریتمی می گردد. در واقع این گیاه باعث بهبود کارکرد قلب و پمپاژ بیشتر خون به  اندامهای جنسی گردیده و به ایجاد حالت نعوظ کمک می کند.

دارچین: باعث کاهش فشار خون و پیشگیری از بیماری های قلبی می شود.


)برگرفته از سایت بروشور محصول به آدرس WWW.irandarouk.com )

جزئیات خاص

آپارات ---

تمامی حقوق نزد داروخانه سیزده آبان محفوظ است.