کارگاه ملی آموزش آشنایی با اصول پاسخگویی مبتنی بر شواهد بالینی برگزار شد مطلب ویژه

در راستای ارائه الگویی علمی و کاربردی در مشاوره های دارویی، کارگاه ملی دو روزه «مرکزداروپزشکی ۱۳ آبان» برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه داروخانه های دانشکده داروسازی دانشگاه، کارگاه ملی مرکز داروپزشکی داروخانه 13 آبان، روز یک شنبه 17 آذر ۹۸  با حضور بیش از ۶۰ دانش آموخته مقطع دکترای رشته داروسازی، شاغل در مراکز اطلاع رسانی داروها و سموم  24 استان کشور، دستیاران داروسازی بالینی و دانشجویان داروسازی در سالن عمومی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
در ابتدا دکتر مژگان مشایخی، مدیر مرکز داروپزشکی مجموعه داروخانه های دانشکده داروسازی دانشگاه (Dpic)، علاوه بر اعلام شماره تماس (82101) به عنوان پل ارتباطی مرکز دارو پزشکی 13 آبان، تاریخچه، نقش و اهمیت این مراکز را در نظام سلامت جهان تشریح کرد.
سپس دکتر یسنا بهمنش، دبیر ستاد مرکزی داروها و سموم سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاریخچه و ساختار این مراکز را در ایران بیان کرد.
در ادامه دکتر فاطمه خلیلی مشاور مرکز داروپزشکی 13آبان و گروه مدرسان دستیاران داروسازی بالینی، مطالبی در مورد اصول برخورد ساختارمند در پاسخگوئی به سوالات، معرفی منابع معتبر و فرآیند جستجو در این منابع، مهارتهای ارتباطی و... در قالب، مباحث تئوری و کارگاهی مطرح کردند. 
توضیح اینکه به شرکت کنندگان در کارگاه پس از قبولی در آزمون، گواهی دوره تئوری مقدماتی اطلاع رسانی دارو و سموم اعطا می شود. 
 
 
خبر و عکس: نسیبه نصیرپور
 
آخرین ویرایش در سه شنبه, 19 آذر 1398 16:43

نظرات خود را بنویسید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تمامی حقوق نزد داروخانه سیزده آبان محفوظ است.